Kinderclub Benjamin - februari 2019 Kinderclub Benjamin - februari 2019
Nieuws van club Benjamin
Onze club is voor kinderen van groep 3 en 4. We komen vanaf de herfstvakantie tot Pasen elke donderdagmiddag een uurtje in de kerk. Ons groepje varieert van klein(6) tot erg klein(2). Toch is het enthousiasme er niet minder om. Er worden ook vriendinnetjes meegenomen en dat is erg gezellig. Door die goede sfeer is het ook fijn dat je vertrouwd met elkaar bent. Zo kunnen we ook vertellen wat ons bezig houdt.
We zijn begonnen met de verhalen van Abraham tot Jozef. Daar praten we dan over(over jaloers zijn bv.), of doen er een spelletje bij, zoals “woordmemory” met tegenstellingen uit het verhaal van de reis van Jozefs broers naar de onderkoning(Jozef). Ook maakten we een tekening van ons gezin(dit ging over het meehelpen thuis) en dat plakken we in ons boekje. We zingen een lied wat erbij past, bidden en danken met elkaar! 
Daarna maken we iets leuks, dit keer zijn we bezig met een vis te maken van play mais of we doen spelletjes. Ben je nieuwsgierig, kom gerust een keer kijken.
Groeten, van Nellie en Aliêke
terug